ruszyły zapisy do Sex&Love School – 12 tygodniowego kursu on-line dla kobiet, które pragną więcej: https://school.karoakabal.pl/
___________________________________

Ponoć nie ma miłości bez zazdrości, a wiele par ma najlepszy seks właśnie po awanturach i scenach zazdrości.

Wieczny lęk o zdradę może jednak skutecznie zatruć związek.

Zobacz ten odcinek Sex&Love TV:
dowiedz się czym naprawdę jest zazdrość
i poznaj sposób sex coacha, jak sobie z nią poradzić.

 

Zazdrość. Nie ma bez niej miłości? [video]

| Seks z KARO TV | 9 komentarzy
O autorze
- jestem tu, aby Twoje życie stało się bardziej seksowne. Zapraszam Cię do eksplorowania dziesiątek inspirujących wpisów na mojej stronie! Seks to więcej niż myślisz :)

Zapisz się na Listy od Karo aby nie przegapić żadnego odcinka Sex & Love TV

9 komentarzy

Możesz użyć pseudonimu zamiast prawdziwego imienia!

 • Paulina
  Reply

  Karo, jesteś absolutnie wspaniała. Czuję jak rozkwitam dzięki tematom, które poruszasz w sex&love tv. Zawsze czekam z niecierpliwością na kolejny filmik. Dziękuję z całego serca, to odpowiedni moment na rozwój swojej seksualności, wciąż nie jest za późno. Pozdrawiam Cie serdecznie.

  • Karo
   Reply

   Paulina, dziękuję. To najwspanialsze co mogłabym usłyszeć. Powodzenia w odkrywaniu tajemnic Twojej seksualności. To zaszczyt dla mnie, że mogę Ci w niej towarzyszyć.

 • Zu
  Reply

  Karo, muzyka w tym filmie jest za głośna… trudno skupić się na tym, co mówisz! Fajnie jest mieć ją na początku i na końcu, ale gdy tłumaczysz różne rzeczy to bardziej pomaga cisza w tle 🙂

 • monika
  Reply

  Karo witaj, również uważam, że tło muzyczne wysuwa się na plan 1-szy zagłuszając Twój przekaz…..co do zazdrości….to tak- i ja jestem zazdrosna i mój partner, i takie gierki się toczą, którymi nie ukrywam jestem zmęczona…..i jest we mnie smutek, żal, gdy widzę go flirtującego z innymi kobietami- sądzę, że chce poruszyć mnie….często też powtarza, że podoba się innym kobietom……no i co- ja podobam się facetom…..czuję się jak w piaskownicy….pozdrawiam

  • Karo
   Reply

   Witaj Moniko, dziękuję za Twój wpis – otóż w temacie miłości i seksualności większość nas siedzi w wielkiej piaskownicy i rzucamy w siebie foremkami 🙂 Twój partner zapewne przekazuje Ci jakiś komunikat flirtując i akcentując, że podoba się innym kobietom. Może to dobry pomysł aby sprawdzić z nim to, co podejrzewasz – że chce wywołać tym Twoją reakcję. Wiem, że to może nie być łatwe, bo często działamy bez świadomości intencji. A może pokaż mu ten filmik i zapytaj co myśli?

 • Ameba
  Reply

  Kocham mojego partnera ale nie lubię z nim nigdzie wychodzić ponieważ zachowuje sie jakby w życiu kobiety na oczy nie widział i bez skrępowania wgapia się w każdy ladny albo niedaj boże nieco bardziej rozebrany egzemplarz… jako kobieta okropnie się z tym czuję we wcześniejszych związkach nie doświadczyłam takiego problemu przez co wydawało mi się, że nie mam problemu z zazdrością ale teraz to zaczyna być dla mnie nie do zniesienia…jak powinnam zdrowo reagować żeby nie wyjść na zazdrośnicę? Karo pomóż proszę !!!

  • Karo
   Reply

   Ameba, dobrze jest dowiedzieć się najpierw co się w Tobie dzieje, kiedy Twój partner „wgapia się w egzemplarz”. Czy to dotyka Twojego poczucia wartości czy też stawia pod znakiem zapytania Twoje zaufanie do niego. Bo tak naprawdę nie jest ważne to, że on się wgapia tylko to, co Tobie to robi. Jeśli Ty czujesz się gorsza, mniej atrakcyjna seksualnie, pożądana to kiedy on się wgapia – tylko podkreśla Twoją niepewność siebie. I tylko Ty możesz popracować nad własną samooceną. To co możesz zrobić to zapytać swojego partnera co widzi atrakcyjnego w kobietach, na które zwraca uwagę. I co widzi atrakcyjnego w Tobie. Zobaczysz wtedy siebie w jego oczach. Zobaczysz też to, co go kręci. Zrób to jednak dopiero wtedy, kiedy naprawdę będziesz gotowa, aby się dowiedzieć. Powodzenia!

 • Sylwia
  Reply

  Jeśli chodzi o temat zazdrości to bardzo długo w moim związku była typową kością niezgody ale od jakiegos czasu po tym jak wyjaśniliśmy sobie z moim partnerem skąd ona tak naprawdę się między nami bierze jestem w stanie cieszyć się jej obecnością w naszym zyciu. Nasza „zdrowa” juz zazdrość stała się formą okazania sobie jak bardzo nam na sobie zależy a jednocześnie dała nam mozliwość podarowania sobie przestrzeni na spotkania z innymi ludźmi bez strachu przed kolejną awanturą. Wszystkim życzę żeby tak rozwiązali problem zazdrości, naprawdę wystarczy szczera rozmowa. Dzięki za Listy Karo są wspaniałe.

  • Karo
   Reply

   Wspaniale Sylwia! To co Ty nazywasz zdrową zazdrością, ja bym nazwała zdrową informacją zwrotną 🙂 Wszystkiego dobrego!