Dlaczego nie czuję się szczęśliwa? Do czego tęsknię nieustająco? Dlaczego moje potrzeby spychane są gdzieś poza? Mam dom, rodzinę, firmę, sukcesy, a jednak w lustrze widzę zmęczoną twarz i narastającą niechęć do wszystkiego.

Te pytania przywiodły mnie na warsztat prowadzony przez Karo.

Tutaj dowiedziałam się o wielu bardzo ważnych dla mnie rzeczach. O przekonaniach, potrzebach, energii seksualnej jako źródła ogromnej (nie)mocy i(nie)szczęścia, a także o metodach pracy nad własną seksualnością. To był wyjątkowy czas

Grażyna 19 stycznia 2015

Karo to jedna z moich ukochanych nauczycielek. Dlatego, że ani nie naucza, ani nie poucza. Po prostu jest. Jej empatia i odwaga sprawiają, że masz ochotę otworzyć przed nią serce i powiedzieć wszystko.

Jeśli nie szukasz prostych odpowiedzi, ale własnej prawdy w zakresie seksualności i miłosnych relacji, Karo najprawdopodobniej będzie najwłaściwszą w Polsce osobą, żeby Ci towarzyszyć w podróży w głąb siebie i seksu.

Voca Ilnicka www.seksualnosc-kobiet.pl 19 stycznia 2015

Podpatrywałam Karo już długo, stosując masaże piersi i sugerowane techniki oddechowe. Zachwycona promocją wolnej, świadomej, troskliwej seksualności. O to przecież chodzi i mnie! Karo okazała się szamanką seksu. Znalazłam u niej zrozumienie dla swoich dość "wyrafinowanych" preferencji. Po konsultacjach moje życie seksualne ze znakomitego stało się orgazmiczne. No i nauczyłam się kilku trików z kością ogonową, a mnie naprawdę nie łatwo czymś nowym zaskoczyć.

Santi www.nieswieta.pl 7 września 2014

Kilkakrotnie miałam przyjemność bywać na warsztatach u Karo i polecam!

Karo prowadzi grupę z uczuciem i wyczuciem, spokojnie i pewnie w morzu energii i emocji, z rzetelną wiedzą i bogatym zapleczem merytorycznym.

Jest piękna, radosna i promienna w swojej miłości do uczenia o seksie, w dzieleniu się wiedzą i doświadczeniem

Luna Barbara Mierzewicz 19 stycznia 2015

Karo jest niezwykłaI pokazuje innym kobietom, przychodzącym na warsztat, że ta niezwykłość, zmysłowość, energia, świadomość siebie, pewność siebie, jest też w Nas.

Agnieszka Górecka 19 stycznia 2015

Jak polecić warsztaty z Karo? Jak polecić coś, co zmieniło moje podejście do tak wielu spraw, pokazało nową jakość w kontaktach z kobietami, przysporzyło tylu emocji i pozytywnych zmian w moim życiu, zaczęło podróżktóra prawdopodobnie będzie trwała do końca mojego życia?

Chyba musicie, drogie kobiety przekonać się same. Ja nie wiem jak polecić. :)

Ewa Korczak 19 stycznia 2015

Nie byłam pewna, czy potrzebuję sex-coachingu. Dopiero pierwsza konsultacja z Karo uświadomiła mi, jak wiele jest do zrobienia. Dzięki naszej współpracy udało mi się wykorzystać energię libido i przełożyć ją na inne płaszczyzny życia. Zaczęłam się realizować - nie tylko erotycznie, ale rodzinnie i zawodowo. Do tego miałam okazję przedyskutować tak trudne tematy jak seksualność a wychowanie dzieci, czy zazdrość w związku. Po naszej współpracy czuję się uwolniona od wielu stereotypów, bardziej świadoma siebie, bardziej spełniona.

Maja Niestrój 7 września 2014

Poznałam Karo na spotkaniach Latających Kręgów w Warszawie, czyli społeczności kobiet, które rozwijają swoje biznesy według idei "Zarabiam robiąc to, co kocham". Przyglądając się jej pracy muszę powiedzieć, że Karo dokładnie to robi. Jej biznes to więcej niż praca, to misja.

Agata Dutkowska www.latajacaszkola.pl 7 września 2014

Zapisz się na Listy od Karo aby nie przegapić żadnego odcinka Sex & Love TV

Możesz użyć pseudonimu zamiast prawdziwego imienia!