Co to jest TRENING PRZYJEMNOŚCI?

Skąd pomysł na Trening Przyjemności?

Pomysł treningu aktywnej przyjemności powstał z potrzeby, aby w moim życiu pojawiło się więcej aktywności fizycznej.

Moje ciało domaga się ruchu i (tak, tak) ćwiczeń fizycznych. Przez ostatnie kilka lat wiele zrobiłam, aby zaakceptować swoje ciało takie, jakim jest. Wcześniej katowałam się treningami i dietami i nigdy nie byłam naprawdę zadowolona z tego, jak wyglądam.

Ćwiczenia fizyczne kojarzyły mi się z wysiłkiem, bólem i nadwyrężaniem się, po to, by osiągnąć wymarzony cel. Przyjemny był tylko moment wyjścia z sali treningowej z poczuciem, że „udało się to przeżyć”.

W pewnym momencie weszłam na drogę osobistego rozwoju w obszarze seksualności. Pożegnałam się z presją i odkryłam potencjał własnego ciała do odczuwania przyjemności. Nawiązałam miłosną relację ze swoim ciałem, co miało ogromny wpływ na jakość moich intymnych relacji oraz życia seksualnego.

Jak ćwiczyć z przyjemnością?

W pewnym momencie poczułam jednak, że czas zadbać ponownie o swoją fizyczną kondycję i sprawność, ale już z nowego miejsca. Kupiłam sobie karnet do fitness klubu i zaczęłam chodzić na zajęcia.

„Dalej, dalej, jeszcze 5 minut” „Walcz, walcz, dasz radę” „Nie odpuszczaj, jeszcze 7 brzuszków”

Naprawdę nie można inaczej? Długo trwało zanim udało mi się postawić przyjemność wysoko na liście priorytetów. Po drodze natrafiłam na sporo przekonań gloryfikujących wysiłek, cierpienie i niewygodę. I teraz chcę aby aktywność fizyczna była wyrazem miłości do siebie i była przyjemna.

Czy to jest możliwe?

To jest moje wyzwanie! Godzina fizycznego treningu codziennie. Treningu, którego każda minuta jest przyjemnością.

Olala! Spodziewajcie się relacji i trenujcie przyjemność razem ze mną!

WIĘCEJ TRENINGÓW PRZYJEMNOŚCI ZNAJDZIESZ TUTAJ

Co to jest TRENING PRZYJEMNOŚCI?

| Treningi Przyjemności | 2 komentarze
O autorze
- jestem tu, aby Twoje życie stało się bardziej seksowne. Zapraszam Cię do eksplorowania dziesiątek inspirujących wpisów na mojej stronie! Seks to więcej niż myślisz :)

Zapisz się na Listy od Karo aby nie przegapić żadnego odcinka Sex & Love TV

2 komentarze

Możesz użyć pseudonimu zamiast prawdziwego imienia!