GRAZIA

JAK MU TO POWIEDZIEĆ

Jego pieszczoty nie sprawiają ci przyjemności, ale nie wiesz, jak mu to wytłumaczyć? O tym dlaczego trudno mówić o własnych pragnieniach i jak się tego nauczyć, opowiedziała nam edukatorka seskaualna Karo Akabal.
Cały artykuł przeczytasz w magazynie Grazia (9/2015)

ELLE

TRENING INTYMNY

Wystarczy pięć minut codziennie, aby mieć lepszy seks, a w przyszłości zapobiec zaparciom i nietrzymaniu moczu. Sprawdź jak trenować mięśnie Kegla.
Cały artykuł przeczytasz w magazynie Elle (9/2015)

SEKSUALNOŚĆ KOBIET

ORGAZM ZE SŁOŃCA I SEKS Z MIŁOŚCI

NIEDOSKONALAMAMA.PL

CO SPRAWIA, ŻE NIE CZUJEMY SPEŁNIENIA SEKSUALNEGO W ZWIĄZKU?

NATEMAT.PL/BLOG

MATKA POLKA EGOISTKA. ZDĄŻYŁA, CHOĆ NIE POWINNA

60-letnia Polka urodziła bliźniaki. Jej historia trafiła do mediów nie dlatego, że chcieliśmy się pochwalić niezwykłą płodnością i wyjątkowym seksualnym temperamentem polskich kobiet. Barbarę, matkę bliźniaków, poznaliśmy z imienia, nazwiska i zawodu dlatego, ponieważ z powodów formalnych odmówiono jej prawa do macierzyńskiego zasiłku.

Cały artykuł przeczytasz na http://karoakabal.natemat.pl/151827,matka-polka-egoistka-zdazyla-choc-nie-powinna

CZWÓRKA POLSKIE RADIO/STREFA PRYWATNA

ROZMOWA Z KARO AKABAL

RADIO TOK FM AUDYCJA „LEPIEJ PÓŹNO NIŻ WCALE”

RROZMOWA Z KARO AKABAL O EBOOKU „#CHCEMISIĘ, CZYLI PORADNIKU BARDZIEJ SEKSUALNYM”

ZDROWIE

ARS AMANDI

Dla wielu z nas sztuka kochania sprowadza się eksperymentowania z „nowościami” w sypialni. Ars Amandi jednak to coś więcej – rozmawiamy o tym z sex coachem Karo Akabal.

Cały artykuł przeczytasz w magazynie Zdrowie (8/2015)

Grazia

GRAZIA

SZKOŁA PRZYJEMNOŚCI

Marzysz o namiętności w sypialni, ale twoje wizje rozpływają się gdzieś między powrotnym korkiem, domowymi obowiązkami, a wieczornym joggingiem? Edukatorka seksualna Karo Akabal ma dla ciebie rozwiązanie: naucz się na nowo odczuwać przyjemność.
Cały artykuł przeczytasz w magazynie Grazia (8/2015).

DZIENNIK WSCHODNI

PONAD 70 PROC. POLEK NARZEKA NA SWOJE ŻYCIE SEKSUALNE

Kryzys pożądania dotyczy przede wszystkim osób, które są w długotrwałch związkach – tu namiętność i pożądanie zastępuje monotonia, rutyna i nawał codziennych obowiązków.

Cały artykuł przeczytasz w Dzienniku Wschodnim z dnia 28 lipca 2015r.

KOBIETA.WP.PL

KRYZYS POŻĄDANIA DOTYKA CORAZ WIĘCEJ KOBIET

Nuda w łóżku dotyka coraz więcej par w długoletnich związkach. Już ponad 70 procent Polek narzeka na swoje życie seksualne. Kryzys dotyczy zarówno młodych, jak i opar z długoletnim stażem. Jak uniknąć łóżkowej nudy?

Całą rozmowę zobaczysz na: http://kobieta.wp.pl/kat,132010,title,Kryzys-pozadania-dotyka-coraz-wiecej-kobiet,wid,17732367,wiadomosc.html?ticaid=1154bb&_ticrsn=3

KOBIETA.DZIENNIK.PL

REMEDIUM POTRZEBNE OD ZARAZ! FATALNY OBRAZ PSYCHIKI I ŻYCIA SEKSUALNEGO POLSKICH SINGIELEK

Brak satysfakcji z życia erotycznego singielek to w dużej mierze efekt zahamowań o podłożu kulturowym. Przelotne relacje seksualne wywołują u kobiet wstyd i poczucie winy. Zdaniem ekspertów w Polsce brakuje wzorca szczęśliwej, aktywnej seksualnie singielki. Kobiety powinny więc stworzyć go same, według własnych, indywidualnych potrzeb.

Całą rozmowę zobaczysz na: http://kobieta.dziennik.pl/twoje-emocje/artykuly/495718,zycie-seksualne-polskich-singielek.html

NEWSERIA LIFESTYLE

POLKOM BRAKUJE WZORCA AKTYWNEJ SEKSUALNIE, NIEZALEŻNEJ I SZCZĘŚLIWEJ SINGIELKI

Brak satysfakcji z życia erotycznego singielek to w dużej mierze efekt zahamowań o podłożu kulturowym. Przelotne relacje seksualne wywołują u kobiet wstyd i poczucie winy. Zdaniem ekspertów w Polsce brakuje wzorca szczęśliwej, aktywnej seksualnie singielki. Kobiety powinny więc stworzyć go same, według własnych, indywidualnych potrzeb.

Całą rozmowę zobaczysz na: http://www.lifestyle.newseria.pl/newsy/polkom_brakuje_wzorca,p1612984013

2. natemat

NATEMAT.PL

SEX SELLS ALBO SKĄD SIĘ BIORĄ DZIECI

Społeczna świadomość seksualna jest w kiepskim stanie. Brakuje nam odważnej i spokojnej refleksji nad rzeczywistością. Kiedy w naszej publicznej przestrzeni pojawiają się tematy dotykające sfery seksualności – przez media przetacza się dyskusja pełna uprzedzeń, demagogii i przekonań, które już dawno nam nie służą. Czas otworzyć dyskurs o miejscu na seksualność w naszym społeczeństwie.

Cały artykuł przeczytasz na: http://karoakabal.natemat.pl/147647,sex-sells-albo-skad-sie-biora-dzieci

3. madame

MADAME

DLACZEGO NIEGRZECZNI CHŁOPCY SĄ OBIEKTEM POŻĄDANIA GRZECZNYCH DZIEWCZYNEK

Młody, seksowny i bardzo niegrzeczny Brad Pitt w filmie „Thelma i Louise” błyskawicznie uwodzi Thelmę w przydrożnym barze. Spędzają razem noc a nad ranem on znika a razem z nim jej pieniądze. „Ale seks był niesamowity” tłumaczy Thelma przyjaciółce. I czujemy, że bilans tej nocy jest dodatni.

Cały artykuł przeczytasz w magazynie Madame (3/2015)

4. zdrowie-07

ZDROWIE

TRENING PRZYJEMNOŚCI

Nie ma pożądania bez przyjemności. Ale nadmiar obowiązków i stres blokuje w zdolność odczuwania rozkoszy. Jak odnaleźć w sobie tę umiejętność?

Cały artykuł przeczytasz w magazynie Zdrowie (7/2015)

5. 4polskieradio

STREFA PRYWATNA/CZWÓRKA POLSKIE RADIO

JAK NAUCZYĆ SIĘ PRZEŻYWANIA PRZYJEMNOŚCI – ROZMOWA Z KARO AKABAL

Od dziecka słyszymy: „najpierw obowiązki, potem przyjemności”. – To błędne założenie! Człowiek, który na co dzień jest zrelaksowany, pracuje efektywniej i jest szczęśliwszy – mówi Karo Akabal, trenerka przyjemności.

Całej rozmowy posłuchasz na: http://www.polskieradio.pl/10/4023/Artykul/1469280,Jak-nauczyc-sie-przezywania-przyjemnosci

6. miastokobiet

MIASTOKOBIET

ŻYJ SEKSOWNIE

Realizowała to, co jej wpajano. „Jak będziesz się uczyć, zdobędziesz dobrą pracę”. „Jak będziesz dobrą dziewczynką, spotkasz księcia”. Bilans? Przekroczona trzydziestka, mąż, trójka dzieci, własny, dobrze prosperujący biznes i piękny dom w budowie – a ona na żadnym etapie realizowania „idealnego planu na życie” nie była szczęśliwa.

Cały artykuł przeczytasz na: www.miastokobiet.pl/karo-akabal-zyj-seksownie oraz w magazynie Miasto Kobiet 3/2015

7. natemat2

NATEMAT.PL

NIE ZDĄŻYŁAM DOWIEDZIEĆ SIĘ CZEGO CHCĘ

Fundacja Mamy i Taty w swoich społecznych kampaniach reprezentuje określony system wartości i wspiera pewien konkretny światopogląd. To wizja świata, w której warunkiem szczęścia i osobistego spełnienia kobiety jest macierzyństwo, a tradycyjny podział ról płciowych zapewnia społeczną stabilność.

Cały artykuł przeczytasz na: http://karoakabal.natemat.pl/146093,nie-zdazylam-dowiedziec-sie-czego-chce

8. zdrowie-06

ZDROWIE

W POSZUKIWANIU POŻĄDANIA

problemie spadku pożądania mówi się dzisiaj niemal jako o epidemii. Lecz to od nas samych zależy, czy znowu poczujemy ochotę na seks. Przekonaj się w jaki sposób.

Cały artykuł przeczytasz w magazynie Zdrowie (6/2015)

9. twojpuls

TWÓJ PULS/ TV PULS

JAK DOGADAĆ SIĘ W SYPIALNI

Niedopasowanie z partnerem to najczęstsza przyczyna narzekań w sypialni, do niezadowolenia przyznaje się aż 52 proc. pań i 64 proc. panów. Seksuolog Piotr Gumienny oraz Karo Akabal, założycielka szkoły seksu dla kobiet, radzą parom jak dogadać się w sypialni.

Cały materiał zobaczysz na http://twojpuls.tvpuls.pl/nasze-sprawy/jak-dogadac-sie-w-sypialni

11. trendz

TRENDZ.PL

KARO AKABAL URUCHOMIŁA SEX & LOVE TV SKIEROWANĄ GŁÓWNIE DO KOBIET

Sex & Love TV, to internetowa telewizja o seksie i relacjach intymnych skierowana przede wszystkim do kobiet. Jej pomysłodawczynią jest Karo Akabal.

Cały artykuł przeczytasz na: http://trend.trendz.pl/karo-akabal-uruchomila-sex-love-tv-skierowana-glownie-do-kobiet

10. media2

MEDIA2.PL

STARTUJE SEX & LOVE TV SKIEROWANA GŁÓWNIE DO KOBIET (WIDEO)

Na YouTube ruszyła internetowa telewizja o seksie i relacjach intymnych skierowana przede wszystkim do kobiet – Sex & Love TV. Jej pomysłodawczynią jest Karo Akabal, licencjonowany sex-coach i założycielka Sex & Love School, pierwszej w Polsce szkoły miłości i seksu, oferującej kursy online dla kobiet.

Cały artykuł przeczytasz na: http://media2.pl/internet/121681-Startuje-Sex-Love-TV-skierowana-glownie-do-kobiet-wideo.html

Zapisz się na Listy od Karo aby nie przegapić żadnego odcinka Sex & Love TV

Możesz użyć pseudonimu zamiast prawdziwego imienia!