Zapisz się na Listy od Karo aby nie przegapić żadnego odcinka Sex & Love TV

Karo

Czytam Twoje listy i oglądam filmy więc wreszcie odważyłam się napisać. Chodzi o miłość francuską. Nie lubię jej. Ani w jedną ani w drugą stronę. Dotąd mi to nie przeszkadzało, lubię seks i moi partnerzy nigdy się nie skarżyli. Ale mam nowego chłopaka, który powiedział mi, że uwielbia oral i nie wyobraża sobie seksu bez tego. Zależy mi na nim więc chcę się przekonać. Nie wiem co mi przeszkadza. Po prostu nie mogę się przemóc. Im bardziej on nalega tym większy czuję opór. Co mam robić?

Ewa, 26 lat

Ewo, Dziękuję Ci za Twój list i zaufanie. Piszesz, że chcesz się przekonać do seksu oralnego, bo Twój nowy chłopak jest jego amatorem. To wspaniale że pod wpływem nowej miłości pragniesz poszerzać swoje seksualne horyzonty. Ale zostawmy na razie Twojego chłopaka, dobrze? I wróćmy do początku Twojego listu. Napisałaś że nie lubisz miłości francuskiej. I to jest ok.

Powtórzę to jeszcze raz – to jest całkowicie ok, że nie lubisz seksu oralnego. Tak samo jak ok jest to, że możesz nie lubić szpinaku choć jest zdrowy albo wspinaczki wysokogórskiej choć wspaniale rzeźbi uda. To wydaje się takie proste a jednak wciąż spotykam ludzi, którzy mają ogromne wątpliwości, czy wszystko z nimi w porządku w temacie seksu. Czy może powinni więcej, bardziej, częściej … Zwłaszcza kobiety bywają bardzo niepewne w swoim seksualnym poczuciu wartości. Dlaczego tak się dzieje? Otóż większość z nas nigdy nie miała okazji na swobodne i radosne odkrywanie własnych seksualnych upodobań.  

Pierwsze doświadczenia seksualne często obarczone są poczuciem winy, wstydem i lękiem.  Niewielu z nas miało komfortowe i bezpieczne warunki dla swojej seksualnej inicjacji. Tym samym zwykle nie wiemy co lubimy a czego nie a poczucia własnej wartości szukamy w reakcjach naszych seksualnych partnerów. Mówię o tym, ponieważ Ewa pisze, lubi seks a jej partnerzy nigdy się nie skarżyli. To sprawia że pojawia mi się niewygodne pytanie – co tak naprawdę Ewa lubi – swoją seksualną satysfakcję czy zadowolenie partnera? Ciężki orzech do zgryzienia, prawda? Jednak odpowiedź na to pytanie jest konieczna aby móc udoskonalać swoją ars amandi.

Nie ma nic złego w chęci zaspokajania fantazji i seksualnych potrzeb naszych partnerów. Pod warunkiem, że sami i same wiemy co lubimy i potrafimy zadbać o swoją seksualną satysfakcję. Inaczej będzie tak, jak pisze Ewa „im bardziej on nalega tym większy czuję opór” To wielkie uproszczenie ale często czujemy opór wobec próśb innych kiedy nasze potrzeby nie są zaspokojone. Dlatego mam dla Ciebie Ewo i tych z Was którzy czują, że temat jest im bliski – seksowne zadanie:

  • Zapewnij sobie co najmniej 30 minut czasu tylko dla siebie. 
  • Połóż przed sobą kartkę i długopis. Jeśli możesz zrób sobie Kwadrans Przyjemności albo usiądź wygodnie i weź kilka głębokich wdechów i wydechów. T
  • Teraz zamknij oczy i pomyśl o tym co najbardziej lubisz w seksie.
  • Co sprawia Ci największą przyjemność, co Cię podnieca.
  • Jakie pieszczoty lubisz? Jakie okoliczności?
  • Przypomnij sobie swój najlepszy seks.

Zapisz to wszystko na kartce papieru. Teraz odpowiedz na pytanie – czy w Twoim obecnym związku masz to wszystko co lubisz? Jeśli odpowiedź brzmi nie – to być może to nie jest najlepszy moment aby „przekonywać” się do czegoś czego naprawdę nie lubisz robić. W kolejnych odcinkach Sex&Love.tv znajdziesz wskazówki, jak rozmawiać z partnerem o swoich seksualnych pragnieniach i pielęgnować własne przyjemności.

Jeśli natomiast odpowiedź brzmi tak – jeśli Twój partner wie co lubisz, seks jest dla Ciebie źródłem satysfakcji, nie masz powodów aby „się skarżyć” i naprawdę masz ochotę  polubić seks oralny to fantastycznie!  Na pewno Ci się uda!

Dzisiejszy odcinek Sex & Love.tv dobiega końca i jak sami widzicie temat nie jest wyczerpany. Mało tego – zaledwie go liznęliśmy. Wiecie już jaki jest punkt wyjścia – przekonywać się do czegoś nowego w seksie możemy wtedy, kiedy jesteśmy pewni swoich intencji i dbamy o to, aby nasze potrzeby były zaspokojone.

Kiedy już to wiemy możemy iść dalej. I pójdziemy, obiecuję. Na temat miłości francuskiej dostaję dziesiątki pytań. To duży temat dlatego w Sex & Love.tv poświęcimy mu więcej czasu. Już za tydzień odpowiem na list Alicji i Roberta, pary z wieloletnim stażem, która prosi o wskazówki jak zacząć przygodę z miłością francuską.  Ich intencje są jasne, będzie więc konkretnie.

Nie przegapcie tego odcinka i zapiszcie się na Listy od Karo. Kolejny odcinek trafi prosto do Waszej skrzynki – i nie tylko on, w liście znajdziecie dużo więcej seksownych inspiracji, które piszę tylko do moich subskrybentów.

Podobał Ci się ten odcinek?

Twoja przyjaciółka ma podobny problem?

Wyślij jej ten filmik a jeśli jesteś wystarczająco odważna udostępnij go na swoim profilu. Niech więcej ludzi dołączy do naszej seksownej podróży.

Widzimy się już za tydzień!

Jak przekonać się do seksu oralnego (video)

| Seks z KARO TV | 0 komentarzy
O autorze
- jestem tu, aby Twoje życie stało się bardziej seksowne. Zapraszam Cię do eksplorowania dziesiątek inspirujących wpisów na mojej stronie! Seks to więcej niż myślisz :)

Zapisz się na Listy od Karo aby nie przegapić żadnego odcinka Sex & Love TV

Możesz użyć pseudonimu zamiast prawdziwego imienia!