Czy łaskotki są sexy? S&L TV odc. 9

Czy łaskotki są sexy? Łaskotki przeszkadzają Ci w seksie? Odnosisz wrażenie, że przez łaskotki omija Cię sporo przyjemności? Zobacz najnowszy odcinek Sex & Love TV

„Karo, Moja dziewczyna ma straszne łaskotki, przez co trudniej jest nam się zbliżyć, bo są miejsca, w których nie mogę jej pieścić. Czy znasz może jakiś sposób, by się z nimi oswoiła, lub pozbyła. Widzę, że przez to omija ją dużo przyjemności. Kamil, 24 lata”

Oj tak, łaskotki potrafią skutecznie uchronić nas przed przyjemnością. Niewinne, słodkie wdzięczne łaskotki stoją na straży naszej cnoty niczym przyzwoitki z epoki wiktoriańskiej. Myślisz, że łaskotki są seksowne? Otóż nie. 

Wrażliwością na łaskotki często przykrywamy naszą niepewność i dyskomfort w intymnych kontaktach.

Zaskakujące prawda? Przecież zabawa w łaskotanie często gości w naszych sypialniach. Jest jakby reliktem dawnej moralności, która nakazywała (zwłaszcza kobietom) bronić się do upadłego aby ulec zachowując resztki godności. Jeśli ta zabawa Was podnieca to wszystko ok. Ale jeśli zauważycie, podobnie jak Kamil, że omija Was dużo przyjemności to warto przyjrzeć się łaskotkom uważniej.

Łaskotki mogą być formą obrony przez przyjemnością

A zdolność do przyjmowania przyjemności w dużych dawkach jest kluczowa dla jakości naszego życia seksualnego. Mam na myśli specyficzny rodzaj przyjemności: spontaniczną, zmysłową, zaskakującą, całkowicie pozbawioną kontroli, obezwładniającą przyjemność. 

Umiejętność doświadczania takiej przyjemności pozwala nam rozluźnić się podczas seksualnych zbliżeń i dostroić się do częstotliwość, na której nadaje Radio Rozkosze i Orgazmy. Łaskotki są jak irytujące zakłócenia na fali. Czasem jednak ich pojawienie się ma sens. Czy zdarzyło Wam się kiedyś samej samemu się połaskotać? Raczej nie, prawda? Seksualna przyjemność ma wyjątkowo intymny charakter. Doświadczając przyjemności podczas seksualnego zbliżenia z drugą osobą obnażamy się całkowicie.

Nie zawsze i nie z każdym jesteśmy gotowi na taką bliskość.

Tyle tytułem wstępu. A teraz Seksowna Lekcja oswajania łaskotek Kamil zadał pytanie z intencją aby jego dziewczyna doświadczała więcej przyjemności dzisiejsza lekcja będzie więc propozycją dla par

1. Dajcie łaskotkom uwagę Kiedy łaskotki pojawią się podczas pieszczot zauważcie je, jako to, czym w istocie są – obroną przed przyjemnością.  Oboje jesteście odpowiedzialni  za jakość Waszej intymnej bliskości, niezależnie u kogo pojawiają się łaskotki. One zawsze są sygnałem dla Was, jako pary. Przyjmijcie je z wdzięcznością, jako okazję do rozwoju i poprawy jakości Waszej relacji. Zwróćcie uwagę na moment, w którym się pojawiają:

  • Czy zawsze w tym samym miejscu?
  • Czy podczas konkretnych pieszczot?
  • Jaki rodzaj dotyku je wywołuje?
  • Czy zawsze w podobnych okolicznościach?

Porozmawiajcie o tym. Zbyt rzadko rozmawiamy o tym, co się wydarza między nami podczas seksualnych zbliżeń. Taka rozmowa może sprawić, że poznacie się lepiej.

2. Badajcie wytrwale newralgiczne miejsca Kiedy zlokalizujecie miejsca i obszary szczególnie wrażliwe na łaskotki ogłoście je terenem o szczególnym znaczeniu w grze miłosnej: Dotykaj newralgicznych miejsc swojej partnerki delikatnie obserwując reakcję. Kiedy pojawią się łaskotki przerwij, ale nie zabieraj dłoni (lub czegokolwiek innego 😉 Pomóż partnerce  rozluźnić się przez głębokie oddychanie aż do chwili, kiedy dyskomfort minie. Potem kontynuuj dotyk, pieszczotę. Bądźcie w kontakcie wzrokowym lub mówcie do siebie. Albo jedno i drugie.

To proste ćwiczenie wspiera budowanie bliskości w intymnym kontakcie.

Stopniowo otwiera na dzielenie się przyjemnością i pomaga rozbroić blokady w naszych ciałach, które objawiają się łaskotkami. Mam nadzieję, że od dzisiaj zabawa w łaskotki nabierze dla Was nowego, seksownego charakteru.

Znasz kogoś kto ma podobny seksowny kłopot? Wyślij do niego ten filmik, będzie Ci dozgonnie wdzięczny. A my widzimy się już za tydzień w kolejnym odcinku Sex & Love.tv

Category: Seks z KARO TV
O autorze
- jestem tu, aby Twoje życie stało się bardziej seksowne. Zapraszam Cię do eksplorowania dziesiątek inspirujących wpisów na mojej stronie! Seks to więcej niż myślisz :)

Zapisz się na Listy od Karo aby nie przegapić żadnego odcinka Sex & Love TV

Możesz użyć pseudonimu zamiast prawdziwego imienia!