8 marca. Jakie masz plany na dziś?

Kochana Anno

Poczułam, że 8 marca to dobry dzień, żeby wysłać do Ciebie List od Karo.

Pierwszy po kilkutygodniowej przerwie. Nie pisałam do Ciebie ostatnio, bo byłam w podróży zwanej Sex&Love School. Ale już wróciłam. Wróciłyśmy. Przez 12 tygodni towarzyszyłam 500 kobietom w żłobieniu nowego koryta dla rzeki ich seksualności, aby dziś połączyć się z głównym nurtem życia.

A Ty, jakie masz plany na dziś?

Ja dzisiejszy dzień zacznę o 7.00 rano od medytacji dynamicznej Osho w gronie szaleńców, który pojęli się 21 dniowego wyzwania Katharsis. Potem od 14.00 zasiądę z bliskimi mi Kobietami w Kręgu Pojednania a wieczorem będę praktykować z moją buddyjską sangą. Wszystko z intencją wsparcia procesu ewolucji świadomości, której mamy przywilej być świadkami.

A Ty, jakie masz plany na dziś? Podziel się proszę w komentarzu pod tym tekstem.

Wszystko co dziś zrobisz będzie dobre!

Nie będę Cię nawoływać do strajku, ani przekonywać do zabrania głosu „w sprawie”. Bo Ty w każdej chwili możesz mieć dostęp do Twojej wewnętrznej mądrości, dzięki której będziesz wiedziała co robić. Co jest właściwe na ten moment dla Ciebie, Twoich bliskich i naszej planety. Ja, Twoja Siostra widzę Cię w Twojej dzisiejszej decyzji i dla mnie jesteś ok, w tym wszystkim, co dziś zrobisz.

Poznaj swoją seksualność a zrozumiesz siebie i świat

Żyjemy w czasach przemiany, której intensywność może wzbudzać poczucie zagubienia. Trudno nam zrozumieć własne emocje oraz reakcje na rzeczywistość. Nic dziwnego. Na naszych oczach ścierają się radykalnie odmienne wizje świata. I każda z nich uwodzi nas swym pięknem i równocześnie może budzić gniew i opór swoją arogancją.

Z mojego punktu widzenia te wizje świata ogniskują się wokół seksualności. Obszaru, który wciąż jest pełen białych plam na mapie naszej świadomości.

Dziś Kobiety wyjdą na ulice ze swoją seksualnością na transparentach.  Z mocnymi, radykalnymi, prowokującymi hasłami. Takimi, jakich wymaga rewolucja. I to niemal pewne, że pojawią się reakcje z drugiej strony barykady. Której reprezentanta możesz spotkać bliżej niż przypuszczasz – w swojej rodzinie, w domu, w którym mieszkasz, w pracy a nawet w sypialni.

Aby znieść te reakcje, więcej – aby je przyjąć, co zwiększa szansę na porozumienie, potrzeba wewnętrznej jasności, klarowności i pokoju z własną seksualnością. Pokoju, którego wciąż nam brakuje.

Przez 4 lata istnienia newslettera „Listy od Karo” odpowiedziałam na kilkaset pytań od kobiet i mężczyzn, którzy pragną większej jasności w temacie własnej seksualności.

Na mojej stronie znajdziesz kilkadziesiąt z nich. Ufam, że będą Cię wspierać w odzyskiwaniu własnej seksualnej mocy, dzięki której bezpiecznie będziesz nawigować po burzliwym oceanie bieżących wydarzeń.

Zachęcam Cię też do zadawania własnych pytań. Wysyłając swoje pytanie dzielisz się prawdą o Tobie i tym samym wplatasz swoją nić w ten barwny gobelin, jakim jest ludzka seksualność. Dzięki temu możemy poznać się nawzajem lepiej niż przez statystyki czy badania.

Zachęcam Cię też do komentowania listów na mojej stronie. Wspierajmy się wzajemnie w zapełnianiu białych plam, poszerzaniu strefy komfortu w rozmawianiu seksualności i budowaniu wewnętrznej spójności.

Bo seksualność nie jest już tylko prywatną sprawą. Od dziś jest POLITYKĄ.

Poszerz własną seksualną świadomość i zmień świat na taki, w którym bezpiecznie jest być aktywną seksualnie kobietą. Na Twoje listy czekam pod adresem: karo@akabal.pl

Pozdrawiam Cię gorąco i być może do zobaczenia dziś na mieście!

Twoja Karo

8 marca. Jakie masz plany na dziś?

| Listy od Karo | 0 komentarzy
O autorze
- jestem tu, aby Twoje życie stało się bardziej seksowne. Zapraszam Cię do eksplorowania dziesiątek inspirujących wpisów na mojej stronie! Seks to więcej niż myślisz :)

Zapisz się na Listy od Karo aby nie przegapić żadnego odcinka Sex & Love TV

Możesz użyć pseudonimu zamiast prawdziwego imienia!